K čemu jsem došla - Jolana Voldánová

99 Kč / ks
Skladem (1 ks)
Přejete si navíc podpořit nějakou dobročinnou organizaci?
Kolik byste jí rádi přispěli?
Můžeme doručit do:
5.10.2022
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

K ČEMU JSEM DOŠLA?


"Mám život jeden velký pochoďák," říká Jolana Voldánová a představuje čtenářům, kudy vedly její cesty, kterými stezkami se nechala svést na scestí i které výlety ji překvapily nejkrásnějšími panoramaty a rozhledem. Ve svérázném životopisném cestopisu propojuje autobiografické historky s tipy na výlet po krajích, k nimž ji váže osobní vztah. Cesta začíná v jejích rodných Pardubicích, pokračuje například přes Třeboňsko, nevyhne se Praze a končí na březích mladinké Vltavy ve Vyšším Brodě. Přečtěte si o přírodních a historických památkách, inspirujte se nádhernými fotografiemi, následujte turistické mapy a využijte informace o dopravních spojeních. Co všechno se v naší republice - možná přímo ve vašem městě - skrývá, vás jistě překvapí. Svačinu do batohu a hurá na nádraží!

 

Jolana Voldánová (*12.01.1969, Pardubice) vystudovala pardubické gymnázium. Chtěla se věnovat herectví, ale neuspěla u zkoušek na DAMU. Od prosince 1989 pracovala v Československém rozhlase, od února 1993 pracovala v České televizi, kde moderovala hlavní zpravodajskou relaci na ČT1. Dne 16. 6. 2013 po Událostech České televize oznámila odchod z moderování tohoto pořadu. Od května 2012 na Českém rozhlasu Pardubice uvádí vlastní talk show Rande s Jolanou, kam si zve zajímavé osobnosti, které mají vztah k Pardubickému kraji. Nevyloučila však, že se v budoucnu objeví v jiném pořadu ČT. Od roku 2014 je Jolana Voldánová moderátorkou pořadu Je jaká je na Českém rozhlasu Dvojka. Ve filmu Santiniho jazyk hrála hlasatelku a v seriálu Vyprávěj si v dílu Butik zahrála sama sebe.

 

   
Autor:  Jolana Voldánová
ISBN:  9788025621950
Jazyk:  Česky
Počet stran:  120
Rok vydání:  2017
Stav:  Nová kniha
Vazba:  Vázaná
 
Z KAŽDÉ PRODANÉ KNIHY VĚNUJEME ČÁST ZISKU AKTUÁLNĚ VYBRANÉ ORGANIZACI. Palec nahoru - Like -Help-Man.cz

Z KAŽDÉ PRODANÉ KNIHY VĚNUJEME ČÁST ZISKU AKTUÁLNĚ VYBRANÉ ORGANIZACI. Palec nahoru - Like -Help-Man.cz

VÍCE INFO ZDE

 

Kliknutím zobrazíte knihu na České bibliografické databázi

Kliknutím zobrazíte knihu na České bibliografické databázi

 

 


Uvedený obrázek nemusí být fotografie konkrétního produktu a může se jednat o pouze ilustrativní obrázek. To platí pro všechny knižní tituly na našem webu. Nicméně i pokud je obrázek pouze ilustrativní, vždy se jedná o vyobrazení stejné edice titulu, jakou nabízíme. Proto berte vždy v úvahu hodnotu parametru "Stav". Za nedopatření zapříčiněné ignorováním hodnoty parametru "Stav" v popisu produktu neneseme zodpovědnost a kupujícímu nevznikají práva z vadného plnění.


Doplňkové parametry

Kategorie: KNIHY Z DRUHÉ RUKY
Autor: Jolana Voldánová
ISBN: 9788025621950
Jazyk: Česky
Počet stran: 120
Rok vydání: 2017
Stav: Nové
Vazba: Pevná

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Chtěli byste projekt Help-Man.cz podpořit? Klikněte a pomáhejte s námi.

Dýško 5 Kč Dýško 10 Kč Dýško 20 Kč Dýško 50 Kč Dýško 100 Kč Dýško 200 Kč Dýško 500 Kč Dýško 1000 Kč Dýško 2000 Kč Dýško 5000 Kč

 

Na uskutečnění tohoto projektu vynakládáme nemalé výdaje. Každý přispěvek nám tak velmi pomůže.