Stránky jsou prozatím v rekonstrukci. Vše z kategorie "DALŠÍ ZBOŽÍ" však můžete bez problému koupit a někomu tím pomoci.

K čemu jsem došla - Jolana Voldánová

99 Kč / ks
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
7.7.2020

Detailní informace

Detailní popis produktu

K ČEMU JSEM DOŠLA?


"Mám život jeden velký pochoďák," říká Jolana Voldánová a představuje čtenářům, kudy vedly její cesty, kterými stezkami se nechala svést na scestí i které výlety ji překvapily nejkrásnějšími panoramaty a rozhledem. Ve svérázném životopisném cestopisu propojuje autobiografické historky s tipy na výlet po krajích, k nimž ji váže osobní vztah. Cesta začíná v jejích rodných Pardubicích, pokračuje například přes Třeboňsko, nevyhne se Praze a končí na březích mladinké Vltavy ve Vyšším Brodě. Přečtěte si o přírodních a historických památkách, inspirujte se nádhernými fotografiemi, následujte turistické mapy a využijte informace o dopravních spojeních. Co všechno se v naší republice - možná přímo ve vašem městě - skrývá, vás jistě překvapí. Svačinu do batohu a hurá na nádraží!

 

Jolana Voldánová (*12.01.1969, Pardubice) vystudovala pardubické gymnázium. Chtěla se věnovat herectví, ale neuspěla u zkoušek na DAMU. Od prosince 1989 pracovala v Československém rozhlase, od února 1993 pracovala v České televizi, kde moderovala hlavní zpravodajskou relaci na ČT1. Dne 16. 6. 2013 po Událostech České televize oznámila odchod z moderování tohoto pořadu. Od května 2012 na Českém rozhlasu Pardubice uvádí vlastní talk show Rande s Jolanou, kam si zve zajímavé osobnosti, které mají vztah k Pardubickému kraji. Nevyloučila však, že se v budoucnu objeví v jiném pořadu ČT. Od roku 2014 je Jolana Voldánová moderátorkou pořadu Je jaká je na Českém rozhlasu Dvojka. Ve filmu Santiniho jazyk hrála hlasatelku a v seriálu Vyprávěj si v dílu Butik zahrála sama sebe.

 

   
Autor:  Jolana Voldánová
ISBN:  9788025621950
Jazyk:  Česky
Počet stran:  120
Rok vydání:  2017
Stav:  Nová kniha
Vazba:  Vázaná
 
Z KAŽDÉ PRODANÉ KNIHY VĚNUJEME ČÁST ZISKU AKTUÁLNĚ VYBRANÉ ORGANIZACI. Palec nahoru - Like -Help-Man.cz

Z KAŽDÉ PRODANÉ KNIHY VĚNUJEME ČÁST ZISKU AKTUÁLNĚ VYBRANÉ ORGANIZACI. Palec nahoru - Like -Help-Man.cz

VÍCE INFO ZDE

 

Kliknutím zobrazíte knihu na České bibliografické databázi

Kliknutím zobrazíte knihu na České bibliografické databázi

 

 


Uvedený obrázek nemusí být fotografie konkrétního produktu a může se jednat o pouze ilustrativní obrázek. To platí pro všechny knižní tituly na našem webu. Nicméně i pokud je obrázek pouze ilustrativní, vždy se jedná o vyobrazení stejné edice titulu, jakou nabízíme. Proto berte vždy v úvahu hodnotu parametru "Stav". Za nedopatření zapříčiněné ignorováním hodnoty parametru "Stav" v popisu produktu neneseme zodpovědnost a kupujícímu nevznikají práva z vadného plnění.


Doplňkové parametry

Kategorie: KNIHY Z DRUHÉ RUKY
Autor: Jolana Voldánová
ISBN: 9788025621950
Jazyk: Česky
Počet stran: 120
Rok vydání: 2017
Stav: Nové
Vazba: Pevná

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Chtěli byste projekt Help-Man.cz podpořit? Klikněte a pomáhejte s námi.


Na uskutečnění tohoto projektu vynakládáme nemalé výdaje. Každý přispěvek nám tak velmi pomůže.